نکات مهم:

  • طبق برنامه ریزی، همایش  بصورت حضوری برگزار خواهد شد، و در عین حال، امکان شرکت در همایش  بصورت مجازی نیز وجود دارد.

 

  • هزینه شرکت در همایش بصورت حضوری  3.500.000 ریال و هزینه شرکت بصورت مجازی 2.500.000 ریال است، که در قالب هزینه شرکت در دو کارگاه دریافت می شود.
  • جهت تکمیل فرایند ثبت نام، شرکت کنندگان محترم می بایست تا مرحله پایانی که ورود به درگاه بانکی و واریز هزینه کارگاه است را  طی نمایند. در صورت عدم واریز هزینه کارگاه  فرآیند ثبت نام در کارگاه ها تکمیل نشده و در صورتی که بافاصله پس از ثبت نام اولیه، هزینه واریز نگردد، نام شخص از کارگاه حذف خواهد شد.
  • هر یک از ثبت نام کنندگان پس از ثبت نام در همایش (که در این سامانه در قالب و به شکل ثبت نام در دو کارگاه صورت می گیرد) می توانند در نشست های همایش که در نوبت صبح برگزار می شود و همچنین در دو کارگاهی که ثبت نام نموده است، شرکت نماید. برای ثبت نام کنندگان جهت شرکت مجازی در همایش، امکان دسترسی به برنامه های مذکور به صورت آنلاین فراهم خواهد شد.
  • ثبت نام کنندگان محترم فیلم مربوط به پنج کارگاه  دیگر که امکان حضور در آنها را  نداشته است، به انتخاب خود شخص از طریق سامانه ای که پس از برگزاری همایش معرفی خواهد شد؛ دریافت خواهد نمود.

توجه: در صورت تکمیل ظرفیت شرکت حضوری برای کارگاه آموزشی موردنظر، علاقه مندان میتوانند با انتخاب سایر کارگاههای مورد علاقه، در همایش ثبت نام کنند و همانگونه که اعلام گردید پس از همایش، به انتخاب خود، فیلم مربوط به پنج کارگاهی که امکان حضور در آنها نداشته اند را دریافت نمایند. 
ضمناً، برای شرکت مجازی در همایش، هیچ محدودیتی از لحاظ ظرفیت وجود ندارد.


•    بدیهی است در صورت ایجاد ممنوعیت در برگزاری همایش به صورت حضوری طبق مصوبات ستاد ملی کرونا، همایش کاملا به صورت مجازی برگزار خواهد شد. در صورت محدود شدن ظرفیت پذیرش حضوری، افرادی که زودتر برای شرکت حضوری ثبت نام نموده اند، برای حضور در اولویت قرار خواهند داشت. در این حالت، مابه التفاوت هزینه ثبت نام برای شرکت حضوری و مجازی، به افرادی که امکان حضورشان فراهم نیست عودت داده خواهد شد.


•    هرگونه تغییر احتمالی در مورد همایش و برنامه های آن در وبسایت همایش اعلام خواهد شد.

 

روند ثبت مقاله به صورت زیر می‌باشد:


1. ثبت نام در سامانه و دریافت ایمیل فعالسازی

2. ورود به صفحه شخصی بعد از تایید عضویت

3. انتخاب گزینه فرم ثبت نام همایش در صفحه شخصی

4. وارد کردن عنوان و چکیده

5. وارد کردن مشخصات نویسندگان و نویسنده اصلی

6. ارسال اصل اثر و فایلهای پیوست 

7. ثبت

8.دریافت ایمیل تایید ارسال اثر

9. نام کاربری، آدرس ایمیل به صورت کامل می‌باشد.

نکته: تمامی مراحل از ثبت تا داوری از طریق صفحه شخصی قابل پیگیری می‌باشد.